Organizacja pracy od 9 listopada 2020 r.

Szanowni Państwo,

Informuję, że w związku z sytuacją epidemiologiczną decyzją Prezesa Rady Ministrów od poniedziałku 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I – III, którzy od tego dnia przechodzą na nauczanie zdalne. Nauczanie z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość odbywa się za pośrednictwem platformy Classroom oraz Mobidziennika. Wszystkie lekcje realizowane są zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Lekcja online - na Meet - będzie trwała od 30 do 45 minut (ustala nauczyciel).

Równocześnie do 29 listopada br. przedłuża się naukę w trybie zdalnym dla uczniów klas IV – VIII. W tym czasie - na terenie szkoły - zorganizowane zostaną konsultacje dla uczniów klasy VIII z przedmiotów egzaminacyjnych: matematyki, języka angielskiego i języka polskiego.

W szkole będzie funkcjonowała świetlica, z której mogą korzystać tylko dzieci klas I - III osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Proszę o zgłoszenie ewentualnych potrzeb w tym zakresie, dzwoniąc pod numer szkoły 518630886.

Mirosława Kajoch

Organ prowadzący

Gmina Czempiń

www.czempin.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Kościańska 28/30
Głuchowo, 64-020 Czempiń

[email protected]

tel. +48 61 2823427
tel. +48 518 630 886

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.