Turniej Piłki Nożnej

Dnia 17 stycznia w czwartkowe przedpołudnie nasza szkolna, "dziewczęca" drużyna piłkarska, w której gościnnie zagrał Marek Kubicki, udała się na Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Młodzieżową Radę Miejską.W składzie naszej drużyny byli: Kapitan - Olga Golak. Bramkarze - Marika Stróżyk, Agnieszka Buchert. Atak - Marek Kubicki, Agnieszka Buchert, Wiktoria Kubka, Zuzia Piotrowicz, Zuzia Michalska, Marika Stróżyk. Obrona- Maja Grześkowiak, Karina Zelezniakova, Olga Golak, Alicja Siudzińska, Julia Stankowiak, Monika Kąkolewska. Mimo wielkiego zapału, siły, walki i chęci zwycięstwa naszej drużynie nie udało się stanąć na podium.
Ale pamiętajmy, że najważniejszym motywem na zawodach jest dobra zabawa! Oczywiście chęć wygranej też :)
Autor tekstu: Olga Golak
Autor zdjęć: Piotr Kopaczewski

Organ prowadzący

Gmina Czempiń

www.czempin.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Kościańska 28/30
Głuchowo, 64-020 Czempiń

[email protected]

tel. +48 61 2823427
tel. +48 518 630 886

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.