Konkurs Plastyczny Na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

W tegorocznym konkursie ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Kościanie na najpiękniejszą kartkę świąteczną przedstawiającą bożonarodzeniową szopkę naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III - Samanta Drzewiecka. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 grudnia w Kościańskim Domu Kultury. W konkursie brało udział 483 prac, które zostały wykonane przez uczniów szkół podstawowych, uczniów specjalnej szkoły podstawowej oraz osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Kościańskiego. Ze względu na dużą konkurencję w tym roku nie udało się nam zająć żadnego miejsca, jednak cieszymy się, iż przedstawicielka naszej szkoły z rąk Kościańskiego Starosty otrzymała gratulacje oraz dyplom. Zgromadzeni mogli także podziwiać występ zespołu "MUZA" oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem i jego żoną.

Autor zdjęć: Pani Dorota Drzewiecka

Kategoria: 

Organ prowadzący

Gmina Czempiń

www.czempin.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Kościańska 28/30
Głuchowo, 64-020 Czempiń

[email protected]

tel. +48 61 2823427
tel. +48 518 630 886

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.