Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2019 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Magdalena Musielak przywitała przybyłych gości, pracowników, nauczycieli oraz uczniów, a młodzi konferansjerzy z klasy 6 i 7 zaprosili zebranych do obejrzenia występu „Kabaretu Małolatów”. Z przymrużeniem oka zaprezentowano w nim różne zachowania uczniów i nauczycieli. Na zakończenie części artystycznej ze sceny popłynęły życzenia wielu sukcesów zawodowych, cierpliwości, wytrwałości i spełnienia marzeń.
Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Mirosława Kajoch, która podziękowała Gronu Pedagogicznemu i pracownikom za zaangażowanie i rzetelną pracę na rzecz szkolnej społeczności. W tym wyjątkowym dniu pracownikom oświaty życzenia złożyli też: Pan Konrad Malicki, Burmistrz Gminy Czempiń oraz Pani Mirosława Wojtkowiak, Przewodnicząca Rady Rodziców.
Szkolną tradycją stało się uhonorowanie osób lub instytucji, które w szczególny sposób okazały wsparcie na rzecz społeczności Szkoły Podstawowej w Głuchowie. Również w tym roku wręczono prestiżowe statuetki „Przyjaciela Szkoły”, które otrzymali : Firma "Top Farms Wielkopolska", Pan Paweł Ratajszczak Firma "RAT MET", Pan Andrzej Jankowski Inspektor d/s Sportu i Rekreacji Gmina Czempiń oraz Pan Andrzej Socha Zastępca Burmistrza Gminy Czempiń.

Autor tekstu : Anna Żłobicka-Mueller
Autor zdjęć : Alicja Kaczmarek

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.